Imię i nazwisko:*
Telefon: *
E-mail:*
Nazwa drużyny:*
Wybrana liga/rozgrywki:*
Uwagi:

Tutaj znajdą Państwo wszystkie informacje i dokumenty niezbędne do zgłoszenia dziecka na obóz:

 

zgodakks

abckkz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ABC PODRÓŻNIKA – Czyli co należy ze sobą zabrać:

STREFA HIGIENY: szczoteczka do zębów, pasta do zębów, żel pod prysznic, balsam do ciała jeśli używasz, szampon do włosów, szczotka do włosów lub grzebień, dla dziewczynek spinki, gumki, opaski, ręczniki, chusteczki higieniczne, worki na brudną bieliznę/odzież.

STREFA ODZIEŻY: obowiązkowy strój piłkarski bielizna (proponujemy zabrać większą ilość lub minimum tyle ile dni będzie trwał obóz) piżama/bielizna do spania koszulki z krótkim
rękawem (około 10 szt.), 3 koszulki z długim rękawem na chłodne dni/wieczory, krótkie spodenki (minimum 5 par) długie spodnie (minimum 2 pary), strój sportowy (dres, dziewczynki mogą zabrać legginsy, bluzy), ciepłe ubranie (bluzy dresowe lub polarowe 2 sztuki), kurtka przeciwdeszczowa, strój kąpielowy odpowiednie buty do treningu: halówki, żwirówki, klapki pod prysznic, adidasy,wygodne obuwie na wycieczki.

AKCESORIA: aparat ortodontyczny :-) jeśli nosicie, pomadka ochronna, aktualna legitymacja szkolna, lekarstwa, które rodzice/opiekunowie podają Wam przy okazji codziennych, drobnych zdarzeń (ból głowy, zęba, gardła, brzucha), krople do nosa itp. – podawane są tylko i wyłącznie przez wychowawcę za zgodą i pozwoleniem rodziców. ciekawa książka, gry planszowe, komiksy, maskotki, jaśka-poduchę do spania. Nie zabierajcie: laptopów, konsol, PSP i innych „zabawiaczy", drogich aparatów fotograficznych.

 DROGI RODZICU PAMIĘTAJ O: 

TELEFON KOMÓRKOWY –Dzieci mogą zabierać ze sobą telefon, natomiast będą one przechowywane u wychowawców.

ODWIEDZINY: Proszę pamiętać o wcześniejszym powiadomieniu nas w razie odwiedzin.

KIESZONKOWE: dla dzieci prosimy o włożenie i zalakowanie w kopertę białą oraz podpisanie imieniem i nazwiskiem dziecka wraz z kwotą jaka znajduje się w środku. Tak przygotowaną kopertę należy wręczyć wychowawcy w przypadku, kiedy Rodzic sobie tego życzy, aby to Trener przechowywał kieszonkowe dziecka i wydawał uczestnikowi wtedy, gdy zaistnieje taka potrzeba.

KSIĄŻECZKA ZDROWIA i LEGITYMACJA SZKOLNA: Pamiętajmy, by wraz z kieszonkowymi przekazać wychowawcy/kierownikowi: książeczkę zdrowia dziecka (zazwyczaj biała) i legitymację szkolną.

LEKARSTWA: W razie stale przyjmowanych lekarstw przez dziecko – pamiętajmy o przekazaniu ich wychowawcy – tak, aby dziecko brało lekarstwa samodzielnie, ale przy kontroli wychowawcy. Torebkę z lekarstwami należy podpisać i dołączyć karteczkę z informacją jak dane leki przyjmuje dziecko. Uczestnik zgłasza się o odpowiednich porach do wychowawcy i przy jego obecności zażywa lekarstwa zgodnie z instrukcją rodzica.

BAGAŻ: może się składać z 1 dużej torby (prosimy nie zabierać walizek), której waga nie powinna przekraczać 20 kg, bagażu podręcznego (plecak lub mała torba) o wadze do 5 kg. Bagaże dzieci najmłodszych dobrze jest podpisać imieniem i nazwiskiem. Pamiętajcie, że luki bagażowe mają ograniczoną pojemność :-) Zapraszamy do codzienny relacji zdjęciowych z wydarzeń na CAMPIE na naszej stronie internetowej oraz na profilu FACEBOOK ! Polub nas i bądź na bieżąco ! ! ! www.facebook.com/brzaskorgpl

Oferujemy atrakcyjne obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży. Na sun-camp.pl znajdziecie Państwo propozycję wyjazdów w urocze miejsca Polski, takie jak: Żabinka, Szeligi, Burzenin, Kosów, czy Puck.

 

OFERTA ZABINKAOFERTA SZELIGI

  

 

 

 

 

 

Jadąc na kolonie dla dzieci i młodzieży, nasi podopieczni poznają nie tylko urokliwe i ciekawe rejony Polski takie jak np. czarujące Mazury. Możliwości proponowane na sun-camp.pl to kolonie dla dzieci i młodzieży oparte są na bogatej ofercie, realizowanej przez doświadczonych opiekunów. Uczymy angielskiego, piłki nożnej, prowadzimy warsztaty artystyczne, organizujemy wycieczki, spływy kajakowe, konkursy, ogniska, czy też imprezy integracyjne.

Nasze obozy i kolonie dla dzieci łączą optymalnie edukacyjną i zdrowotną formę z możliwością poznania nowych kolegów i koleżanek, a także z aktywnym wypoczynkiem i kontaktem z przyrodą, co jest atrakcyjne zwłaszcza dla dzieci przyzwyczajonych do miejskiego trybu życia.

Urządzamy kolonie letnie dla dzieci i młodzieży urodzonych w latach 2004-2011.  Organizujemy trzy grupy wiekowe w kategoriach: 6-8-latków, 9-11-latków oraz 12-14-latków. Zapewniamy transport, wyżywienie w hotelowej restauracji, bazę noclegową, zajęcia sportowe lub artystyczne i wiele innych atrakcji.

Organizowane przez nas kolonie dla dzieci i młodzieży odbywają się pod profesjonalną opieką wychowawców ze Stowarzyszenia Brzask, ratownika wodnego, kierownika kolonii. Zapewniamy również opiekę medyczną.

Warto zapoznać się z naszą atrakcyjną ofertą, zapewniającą dziecku wspaniałe przygody i umożliwiającą zawieranie długotrwałych przyjaźni oraz obcowanie z naturą. Sun-camp.pl to kolonie dla dzieci  młodzieży, które w pełni zadowolą uczestniczące w nich dzieci oraz ich rodziców.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dane kontaktowe:

STOWARZYSZENIE BRZASK

UL. DUKATOWA 22

02-490 WARSZAWA

NIP: 5223027553

KRS: 0000553247

REGON: 361309634

TEL: 721-144-144 lub 661-644-644

MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wpłaty : BZWBK 05 1090 1694 0000 0001 3254 8535

Naszą misją jest tworzenie wartościowej, interesującej oraz bezpiecznego wypoczynku  dla dzieci i młodzieży. Nasze kolonie nie są stratą czasu. To możliwość zdobycia nowych umiejętności, ale także wiadomości, pogłębiania zainteresowań i poznania nowych kolegów i koleżanek. To również wędrówki i kontakt z mazurską przyrodą oraz aktywny wypoczynek. To przygoda i wspomnienia do końca życia.

„Sun Camp” jest organizatorem wypoczynku dla dzieci we współpracy ze Stowarzyszeniem Brzask w  okresie ferii zimowych oraz wakacji organizujemy obozy oraz kolonie językowe, rekreacyjno-wypoczynkowe oraz sportowe dla dzieci.  Organizacją zajęć poza szkolnych dla dzieci zajmujemy się od 1998 roku, w tym okresie zorganizowaliśmy kilkadziesiąt wyjazdów, obozów.  

W naszych szeregach pracuje bardzo doświadczeni i bardzo dobrze wykształcona kadra, posiadająca kwalifikacje wychowawców kolonijnych i kierowników kolonii oraz szereg innych uprawnień pedagogicznych,  są to między innymi nauczyciele, pedagodzy, psychologowie, wykładowcy, lekarze, trenerzy i instruktorzy sportowi, między innymi: dr filologii angielskie Dorota Domalewska, nauczyciel i trener pro Krzysztof Protazy i Piotr Dziuba, menager sportu Piotr Golian, pedagog Janusz Domalewski.

Nasze obozy są rejestrowane w kuratorium, posiadamy wszystkie wymgane i niezbędne zgody do organizacji wypoczynku dla dzieci.

„Sun Camp” organizuje kolonie letnie dla dzieci i młodzieży oraz kolonie zimowe dla dzieci i młodzieży. Działamy wspólnie ze Stowarzyszeniem Brzask. Zapewniamy naszym podopiecznym aktywny wypoczynek połączony z możliwością pogłębiania zainteresowań, treningami judo, uczestnictwa w kursach, treningi piłki nożnej atrakcje takie jak np. spływ kajakowy, czy park linowy, jak też możliwość poznania nowych kolegów i koleżanek oraz zawierania przyjaźni na wiele lat.

Zapewniamy nie tylko bardzo bogatą ofertę, związaną z wyjazdami na kolonie dla dzieci i młodzieży, ale również wykwalifikowaną kadrę opiekunów, specjalizującą się od prawie dwóch dekad w pracy z grupami wiekowymi 4-18 lat.

„Sun Camp” organizuje:

Ferie zimowe dla dzieci

Ferie zimowe dla młodzieży

Kolonie językowe

Campy sportowe dla dzieci/ Obozy sportowe dla dzieci

Campy sportowe dla młodzieży/ Obozy sportowe dla młodzieży

Letnie obozy dla dzieci i młodzieży (sportowe, językowe, rekreacyjno-wypoczynkowe)

Cechuje nas nie tylko wykwalifikowana, ale również doświadczona kadra. Zajmujemy się organizacją zajęć pozaszkolnych od 1998 roku, a więc prawie od dwudziestu lat! W tym czasie zorganizowaliśmy ponad sto wyjazdów i obozów.

W naszych szeregach pracują opiekunowie posiadający kwalifikacje wychowawców kolonijnych i kierowników kolonii oraz mający szereg innych uprawnień pedagogicznych. Są to między innymi: nauczyciele, pedagodzy, psychologowie, wykładowcy, lekarze, trenerzy i instruktorzy sportowi jak np.: dr filologii angielskiej Dorota Domalewska, nauczyciele i trenerzy pro Krzysztof Protazy i Piotr Dziuba, menedżer sportu i pedagog Piotr Golian, pedagog Janusz Domalewski.

Posiadamy wszystkie wymagane i niezbędne prawne zgody do organizacji wypoczynku. Nasze obozy dla dzieci i młodzieży są rejestrowane w kuratorium.

Dzięki naszemu doświadczeniu i kwalifikacjom zapewniamy kolonie dla dzieci i młodzieży na najwyższym poziomie.

„Sun Camp” to znakomita przygoda i wspomnienia do końca życia oraz atrakcyjne pamiątki: medale i puchary oraz inne trofea sportowe.

baner brzask 1170x468 CAMP2

Nasze kolonie nie są stratą czasu. To możliwość zdobycia nowych umiejętności, ale także wiadomości, pogłębiania zainteresowań i poznania nowych kolegów i koleżanek. To również wędrówki i kontakt z mazurską przyrodą oraz aktywny wypoczynek. To przygoda i wspomnienia do końca życia.  

zabinkaburzenin

kosowmlawapuck

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferujemy atrakcyjne obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży. Na sun-camp.pl znajdziecie Państwo propozycję wyjazdów w urocze miejsca Polski, takie jak: Żabinka, Szeligi, Burzenin, Kosów, czy Puck.

Jadąc na kolonie dla dzieci i młodzieży, nasi podopieczni poznają nie tylko urokliwe i ciekawe rejony Polski takie jak np. czarujące Mazury. Możliwości proponowane na sun-camp.pl to kolonie dla dzieci i młodzieży oparte są na bogatej ofercie, realizowanej przez doświadczonych opiekunów. Uczymy angielskiego, piłki nożnej, prowadzimy warsztaty artystyczne, organizujemy wycieczki, spływy kajakowe, konkursy, ogniska, czy też imprezy integracyjne.

Nasze obozy i kolonie dla dzieci łączą optymalnie edukacyjną i zdrowotną formę z możliwością poznania nowych kolegów i koleżanek, a także z aktywnym wypoczynkiem i kontaktem z przyrodą, co jest atrakcyjne zwłaszcza dla dzieci przyzwyczajonych do miejskiego trybu życia.

Urządzamy kolonie letnie dla dzieci i młodzieży urodzonych w latach 2004-2011.  Organizujemy trzy grupy wiekowe w kategoriach: 6-8-latków, 9-11-latków oraz 12-14-latków. Zapewniamy transport, wyżywienie w hotelowej restauracji, bazę noclegową, zajęcia sportowe lub artystyczne i wiele innych atrakcji.

Organizowane przez nas kolonie dla dzieci i młodzieży odbywają się pod profesjonalną opieką wychowawców ze Stowarzyszenia Brzask, ratownika wodnego, kierownika kolonii. Zapewniamy również opiekę medyczną.

Warto zapoznać się z naszą atrakcyjną ofertą, zapewniającą dziecku wspaniałe przygody i umożliwiającą zawieranie długotrwałych przyjaźni oraz obcowanie z naturą. Sun-camp.pl to kolonie dla dzieci  młodzieży, które w pełni zadowolą uczestniczące w nich dzieci oraz ich rodziców.

 

 

Organizator: STOWARZYSZENIE BRZASK, uL. Dukatow 22, 02-490 WARSZAWA
NIP: 5223027553, KRS: 0000553247, REGON: 361309634
tel.: 721-144-144 lub 661-644-644, e-mail: poczta@brzask.org.pl
Wpłaty : BZWBK 05 1090 1694 0000 0001 3254 8535

© 2017 STOWARZYSZENIE BRZASK LigaSzostek.pl. All Rights Reserved. Budowa strony ARWAY.waw.pl