Warszawska Liga Szóstek Piłkarskichmlffll

flmpilkarskisklepdosir

 

 

Liga Szóstek PL – to system rozgrywek piłki nożnej dla firm

oraz weekendowa liga szóstek piłkarskich

dla młodzieży, studentów i dorosłych w Warszawie

 

Liga Szóstek PL to wykwalifikowany zespół ludzi, który dokładnie wie jak profesjonalnie zorganizować udany, aktywny wypoczynek czy profesjonalne rozgrywki piłki nożnej dla amatorów.  Dzięki wyjątkowemu podejściu do każdego projektu ożywiamy piłkarskie marzenia.
Ponad dwudziestoletnie doświadczenie naszego teamu pozwoliło stworzyć idealnie dopasowaną formułę dla każdego, kto chce zagrać w lidze szóstek, amatorskiej lidze biznesu czy weekendowych rozgrywkach siódemek piłkarskich. Najstarszą imprezą organizowaną przy wsparciu instytucji państwowych, spółdzielni i firm prywatnych jest Turniej Piłki Nożnej o Puchar "Wyżyn" organizowany od 1998 roku. W tym roku doczekał się on XX edycji, którą przyciągnęła kibiców soccera z całej Warszawy.
Liga Szóstek kieruje swoją ofertę do osób pragnących aktywnie spędzać wolny czas, czy regularnie grać w piłkę nożną w zorganizowanych rozgrywkach szóstek piłkarskich. Dokładamy wszelkich starań, aby organizowane przez nas imprezy sportowe, ligi szóstek i siódemek oraz rekreacyjne rozgrywki dla biznesu, odbywały się na najwyższym poziomie. Profesjonalizm, rzetelność i wieloletnie doświadczenie w organizowaniu Warszawskiej Ligi Szóstek Piłkarskich wyróżnia nas spośród innych firm o podobnym charakterze. Nasze inicjatywy cieszą się zainteresowaniem zarówno wśród firm i podmiotów prywatnych, jak i instytucji publicznych. Ciężką pracą pragniemy zdobyć Państwa zaufanie.
Spotkania w naszych ligach i turniejach piłkarskich rozgrywane są  na boiskach o wysokiej jakości sztucznej trawie, posiadają również sztuczne oświetlenie oraz pełne zaplecze techniczne.
Od nowego sezonu oferujemy Państwu również rywalizację w Pucharze Ligi, dostępnej dla wszystkich drużyn, niezależnie od szczebla rozgrywek.
Dzięki Lidze Szóstek w ciekawy sposób mogą państwo reklamować ponadto swoją firmę dzięki nazwaniu w ten sam sposób swojej drużyny lub umieszczeniu loga firmy na koszulkach zawodników.

Sun Camp

Nasze kolonie nie są stratą czasu. To możliwość zdobycia nowych umiejętności, ale także wiadomości, pogłębiania zainteresowań i poznania nowych kolegów i koleżanek. To również wędrówki i kontakt z mazurską przyrodą oraz aktywny wypoczynek. To przygoda i wspomnienia do końca życia.  

zabinkaburzenin

kosowmlawapuck

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferujemy atrakcyjne obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży. Na sun-camp.pl znajdziecie Państwo propozycję wyjazdów w urocze miejsca Polski, takie jak: Żabinka, Szeligi, Burzenin, Kosów, czy Puck.

Jadąc na kolonie dla dzieci i młodzieży, nasi podopieczni poznają nie tylko urokliwe i ciekawe rejony Polski takie jak np. czarujące Mazury. Możliwości proponowane na sun-camp.pl to kolonie dla dzieci i młodzieży oparte są na bogatej ofercie, realizowanej przez doświadczonych opiekunów. Uczymy angielskiego, piłki nożnej, prowadzimy warsztaty artystyczne, organizujemy wycieczki, spływy kajakowe, konkursy, ogniska, czy też imprezy integracyjne.

Nasze obozy i kolonie dla dzieci łączą optymalnie edukacyjną i zdrowotną formę z możliwością poznania nowych kolegów i koleżanek, a także z aktywnym wypoczynkiem i kontaktem z przyrodą, co jest atrakcyjne zwłaszcza dla dzieci przyzwyczajonych do miejskiego trybu życia.

Urządzamy kolonie letnie dla dzieci i młodzieży urodzonych w latach 2004-2011.  Organizujemy trzy grupy wiekowe w kategoriach: 6-8-latków, 9-11-latków oraz 12-14-latków. Zapewniamy transport, wyżywienie w hotelowej restauracji, bazę noclegową, zajęcia sportowe lub artystyczne i wiele innych atrakcji.

Organizowane przez nas kolonie dla dzieci i młodzieży odbywają się pod profesjonalną opieką wychowawców ze Stowarzyszenia Brzask, ratownika wodnego, kierownika kolonii. Zapewniamy również opiekę medyczną.

Warto zapoznać się z naszą atrakcyjną ofertą, zapewniającą dziecku wspaniałe przygody i umożliwiającą zawieranie długotrwałych przyjaźni oraz obcowanie z naturą. Sun-camp.pl to kolonie dla dzieci  młodzieży, które w pełni zadowolą uczestniczące w nich dzieci oraz ich rodziców.

 

 

Organizator: STOWARZYSZENIE BRZASK, uL. Dukatow 22, 02-490 WARSZAWA
NIP: 5223027553, KRS: 0000553247, REGON: 361309634
tel.: 721-144-144 lub 661-644-644, e-mail: poczta@brzask.org.pl
Wpłaty : BZWBK 05 1090 1694 0000 0001 3254 8535

© 2017 STOWARZYSZENIE BRZASK LigaSzostek.pl. All Rights Reserved. Budowa strony ARWAY.waw.pl